VII. ročník TOP 4 vyhrál tým SAPRO/DTJ Hradec Králové.

 

 

Finále I. ligy neregistrovaných stolních tenistů TOP 4,  turnaj tříčlenných družstev, které skončily v dlouhodobé soutěži na prvních čtyřech místech, organizovala již po sedmé DTJ Hradec Králové za přispění  Magistrátu města Hradec Králové  a SDTJ České republiky.

 

Akce  proběhla  v neděli 27.4.2008  v tělocvičně pořádající jednoty.

 

Pořadatel se snaží každoročně zvyšovat úroveň turnaje a tak i v letošním roce povolil některým družstvům posílit o  registrované stolní tenisty.

 

V družstvu Crater nastoupili  chlumecký Luděk Trojan a Závorka ze Žacléře, za družstvo POLICIE/SPOJE nastoupil vynikající divizní hráč ze Sokola Hradec Králové Josef Rákosník, který pojal turnaj jako přípravu na nadcházející mistrovství světa veteránů v Brazílii.

 

Vítězem turnaje se stalo  překvapivě družstvo SAPRO/DTJ  (Jan Tomanec, Jaroslav Schlappl, Jindřich Černohorský, Petr Kunc) , které porazilo všechny své soupeře.  Druhý byl Crateal se dvěma vítězstvími, třetí skončilo družstvo POLICIE/SPOJE a na čtrtém místě Fakultní nemocnice.

 

Vítězství družstva SAPRO/DTJ je o to cennější, že nastoupilo v sestavě bez registrovaných hráčů.

 

Nejlepším hráčem turnaje byl po zásluze vyhlášen  73 letý veterán Josef Rákosník, který za celý den nenašel v silné konkurenci přemožitele a prohrál z devíti zápasech pouhé 4 sety.

 

 

Výsledky:

SAPRO/DTJ  -  POLICIE/SPOJE      5 - 4

SAPRO/DTJ  -  FN                        5 - 2

SAPRO/DTJ  -  CRATER                5 - 2

CRATER  -  POLICIE/SPOJE           5 - 4

CRATER  -  FN                            5 - 3

POLICIE/SPOJE  -  FN                  5 – 2

 

 

Na prvním snímku L.Trojana je vítězné družstvo SAPRO/DTJ (Černohorský, Tomanec, Schlappl a Kunc), na druhém  nejlepší hráč turnaje Josef Rákosník.

 

Text JSch